hordiq.uz Негадир мана шу бино бузилишга тушмаган!.. (видео) 28.07.2025 07:30 Бўлмаса четдан қараганда, тозза хавфли. Ҳа-а, худди шундай. Бу бинога кириш у ёқда турсин ҳатто яқинига келиб бўлмайди. Аммо у ишлаяпди. Роса дароманд келтираяпди… Таксичи? У билан ишимиз йўқ. У шунчаки тирикчилигини қилиб юрибди!.. https://hordiq.uz/wp-content/uploads/2025/07/bino2.mp4 Дўстларингизга ҳам юборинг: Continue Reading Previous Шарманда қилмоқчимасман, шундоқ ҳам шармада!.. (видео)Next Бахтиёр, агар шу гапларингизни ўн йил аввал ёзганингизда эди, оёғингизни ерга теккизмасдан… Мавзуга доир мақолалар hordiq.uz Қозоғистон ва Ўзбекистон чегарасидаги назорат-ўтказиш пунктлари 24 соатлик иш режимига ўтади 26.06.2026 23:30 hordiq.uz Бу йил «Олтин қалам» кимларга насиб этди? 26.06.2026 23:01 hordiq.uz Нетаняху АҚШ-Эрон келишувининг энг катта қурбони бўлиши мумкин — Reuters 26.06.2026 09:22