Эрон ҳеч кимни аяб ўтиргани йўқ!.. Араблар жазоларини олишаяпди?! (видео)

Эрон ҳеч кимни аяб ўтиргани йўқ!.. Араблар жазоларини олишаяпди?! (видео)

Ва бунинг учун уларнинг ўзлари ҳамда ҳамтовоқларидан бошқа ҳеч ким Эронни айбламаяпди. Сабаби эса жуда оддий. Эрон душман томонига қарата ракета учираяпди. Саудия Арабистони эса Эроннинг душмани томонга ўтиб олиб, у учирган ракеталарни уриб тушириш билан шўғилланяапди. Яна камига Саудия Арабитонидаги АҚШ ҳарбий базаларидан учган самолётлар Эронга зарба бераяпди. Қурбақанги боссанг ҳам «вақ», дейди. Нега энди Эрон жавоб қайтармас экан!..

 

Дўстларингизга ҳам юборинг: