«Энди яхши йигит бўлмайман» — Трамп Эронга қарши яна бир таҳдидли пост қолдирди

«Энди яхши йигит бўлмайман» — Трамп Эронга қарши яна бир таҳдидли пост қолдирди

«Эрон ўзини қўлга ололмаяпти. Улар ядросиз битимни қандай имзолашни билишмайди. Улар тезроқ ақлга келиши керак.» деб ёзади президент.

Дўстларингизга ҳам юборинг: